T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR - Prof. Dr. Ahat Andıcan Ortaokulu

Haberler

Eyl

Millî Eğitim Bakanı Yusuf Tekin 2023-2024 eğitim öğretim yılının başlangıcı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Eyl

May

Başakşehir Belediye Başkanımız Yasin Kartoğlu, “Gençlerle Birlikte Daha Güçlü” sloganıyla düzenlenen gençlik buluşmaları kapsamında okulumuzda konuk oldu. Gençlerle geri dönüşüm hakkında bilgi paylaşımında bulundu.

May

İstanbul Gençlik Oyunları organizasyon ekibine öğrencilerimize yönelik gerçekleştirdikleri etkinlik için teşekkür ederiz.

Ock

Bakanlığımız tarafından ülke genelindeki tüm okullarda organize edilen " Öfke ve Stres Yönetimi Eğitimi " okulumuz öğrencilerine verilmiştir.

Ock

LGS' ye hazırlanan öğrencilerimizle bu kez de Başakşehir Hacı Şöhret Demiröz Fen Lisesi' ndeydik.

Ock

İnovasyon ve girişimciliğin adresi Başakşehir LivingLab' da öğrecilerimiz Arduino eğitimi aldılar.

Ock

İstanbul Gençlik Oyunları Başakşehir Yıldız Erkekler Voleybol Şampiyonu olan takımızı tebrik ediyoruz...

Ara

LGS' ye hazırlanan öğrencilerimiz ile, üst eğitim kurumları tanıtım gezileri kapsamında Doğan CÜCELOĞLU Fen Lisesi' ni ziyaret ettik.

Ara

Kitap okuyan nesiller, geleceğin mimarisinin şekillenmesinde büyük önem taşırlar. Biz de öğrencilerimiz ile TÜYAP Kitap Fuarına katıldık.

Kas

Değerli öğretmenlerimiz ve öğrecilerimizin hazırladığı program ile atamızı saygı ve özlem ile andık. 

Kas

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kapsamında düzenlenen şiir yarışmasında İstanbul ikincisi olan öğrencimiz Melek Kahraman ödülünü İstanbul Milli Eğitim müdürü Levent Yazıcı'nın elinden aldı.Öğrencimizi tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

Kas

LGS' ye girecek öğrencilerimize üst eğitim kurumlarını tanıtmak amacıyla başladığımız gezilere bu yıl Fahrettin Kerim Gökay Anadolu Lisesi ile başladık.

Ekm

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla düzenlenen şiir yarışmasında Başakşehir ilçe birincisi ve İstanbul il ikincisi olan öğrencimiz Melek KAHRAMAN' ı tebrik ediyoruz...

Ekm

Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün önderliğinde yazılan kurtuluş destanının gururunu, heyecanını ve bu destanın varış noktası olan Cumhuriyetimizin ilanının 99.yıldönümünü büyük bir coşkuyla kutluyoruz. 

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'mızı okulumuzda yaptığımız tören ile kutladık.